הזעה בכפות הידיים | ד"ר דניאל שינהר מנהל מחלקה

הזעה בכפות הידיים


מהי הזעת יתר בכפות הידיים?
הזעה זהו מנגנון אוטומטי בגוף אשר נשלט על ידי מערכת העצבים במטרה לשמור על טמפרטורת הגוף. הזעת יתר בכפות הידיים, הוא מצב קליני בו אנשים סובלים מהזעה מוגזמת בעיקר בכפות הידיים. הבעיה מתחילה לרוב בשלב הילדות ומחמירה עם השנים. אצל 50% או יותר מהאנשים שסובלים מהזעת יתר בידיים הגורם לכך הוא גנטי. הזעה בכפות הידיים יכולה להיגרם גם עקב יתר פעילות של מערכת העצבים, השמנת יתר, גיל המעבר או הפרעה פסיכיאטרית.

לבעיה של הזעת יתר בכפות הידיים מגוון פתרונות שאינם כירורגיים: טיפול הומאופתי, הזרקה של חומרים המפסיקים את הפרשת הזיעה מהבלוטות או מריחת חומרים שונים על כפות הידיים. חשוב לדעת, כי מדובר בפתרונות זמניים בלבד שאינם פותרים את הבעיה לחלוטין.

מהו הטיפול המומלץ לפתרון הבעיה?
הפתרון היחיד שפותר את הבעיה של הזעה בכפות הידיים לתמיד הוא כירורגי ולא טיפול הומאופתי או כל טיפול אחר. ד"ר שינהר הוא הומאופת וכירורג ילדים מומחה, המבצע את הניתוח בטכנולוגיה לפרוסקופית - בעזרת מצלמת טלוויזיה. הניתוח נערך על ידי ביצוע חתך קטן בבית השחי, דרכו מוחדר לחלק העליון של בית החזה סיב אופטי שבקצהו מכשיר אשר צורב את החלק בשרשרת העצבים, המעצבב את בלוטות הזיעה בכף היד. הניתוח נערך באשפוז יום או לילה ואחריו נשארת צלקת קטנה מתחת לבית השחי. חשוב להדגיש, שמדובר בניתוח קל מאד שאחוזי ההצלחה שלו עומדים על קרוב ל-100. מיד לאחר ההליך הכירורגי מרגישים בשינוי - היד מתייבשת לגמרי ונפסקת הבעיה של הזעה בכפות הידיים. 

לקבלת מידע נוסף ולתאום תור לקליניקה התקשרו אלי כעת לטלפון 052-2807771
 
הזעה בכפות הידיים זו בעיה נפוצה אצל רוב האנשים שסובלים מהתופעה של הזעת יתר. מדובר בבעיה רפואית, תעסוקתית וחברתית המלווה את הסובלים ממנה, בעיקר ילדים ובני נוער, במשך כל חייהם, משפיעה על חיי החברה ושגרת היום-יום התקינה שלהם.

הזעה בכפות הידיים אינה בעיה מסכנת חיים, אך יש לה פתרון ניתוחי פשוט וקל בעל שיעורי הצלחה גבוהים מאד, אותו תוכלו לעבור אצל ד"ר שינהר, הומאופת מצוין ומומחה לכירורגית ילדים.
טלפון
0722-796-046


דואל

talishinhar@gmail.com

כתובת
רח' פיינשטיין 18, קאנטרי ג',
מרכז "רפואות", רמת אביב ג'
פרטי התקשרות

להתייעצות/קביעת תור
נשמח לעמוד לרשותכם
בכל עת

 אין במידע באתר זה תחליף להיוועצות עם רופא מומחה